قیمت شیشه 4 میل | بهترین شیشه 4 میل در بازار با کمترین قیمت | قیمت شیشه در ضخامت های مختلف

شیشه 8 میل | قیمت شیشه 8 میل | خرید شیشه 8 میل به صورت عمده

شیشه 4 میل از انواع مختلفی برخوردار است که در مکان های مختلف ساختمان کاربرد دارد این محصولات به علت تنوع زیاد مشتری زیادی به خود جذب کرده ،شیشه 4 میل ساده برای امور دیگر همچون گلخانه استفاده می شود و خیلی نیازمندی های دیگر را هم برطرف می کند . این شیشه در بازار جهانی هم از محبوبیت بالایی برخوردار است از همین رو شیشه 4 میل از محصولات پرکاربرد به شمار می رود.

 

تاریخ ساخت شیشه در جهان

در برخی نظریه ها و کشفیات موجود قدیمی ترین اشیای به جا مانده از مصر باستان در 3000 سال پیش از میلاد شیشه می باشد ولی از طرز تهیه آن کشفیاتی بدست نرسیده است.

تا قبل از کشف اعجاب آور یک چشم آبی رنگ از جنس شیشه که به 16 قرن قبل از میلاد بر می گردد که در کاوش های باستان شناسی در کشور مصر چنین موضوعی پیش می آید که شیشه و استفاده از آن به چند هزار سال پیش تعلق دارد.

تاریخ ساخت شیشه در جهان

 

قرن ها پیش استفاده از شیشه

در همان زمان یافته های موجود که نشان می دهد که تاریخ شیشه و ظروف شیشه ای و ابزرا از این نوع به 45 قرن پیش برمی گردد، که تمام این کشفیات در مصر انجام شده است.

در قرن 15 قبل از میلاد مسیح تولید و به کارگیری ظروف شیشه ای در مصر به اوج خلاقیت و زیبایی خود رسیده است و این صنعت به طور سریع در یونان و ایتالیا امروزی پیشرفت کرد. در یک قرن قبل میلاد مسیح صنعت شیشه گری به مرحله تازه ای رسید بود که تولید با استفاده از عمل دمیدن در شیشه و درست کردن ظروف شیشه ای شبیه تنگ شروع شد که به صنعت گرا سوری متعلق بوده است.

قرن ها پیش استفاده از شیشه

 

پیشرفت صنعت شیشه در اروپا

هفتاد سال پس از میلا مسیح صنعت شیشه که از خاورمیانه به اروپا رفته بود، در آنجا به شکل صنعت بسیار پر رونقی شکل گرفت و به اروپای مرکزی و شمالی گسترش پیدا کرد که همین موضوع باعث پیشرفت هر چه بیشتر صنعت شیشه قرار گرفت و تا جایی که شهر کلن در این صنعت معروف و به همین روند صنعت شیشه به پیشرفت و شکوفایی خود در اروپا ادامه داد تا جایی که امروزه شاهد آن هستیم.

پیشرفت صنعت شیشه در اروپا

 


صنعت شیشه در ایران

صنعت شیشه در ایران

کشور ایران در چند دهه اخیر رشد و طرقی قابل ملاحظه ای داشته است که همین پیشرفت و حرکت رو به جلو باعث پیشرفت در صنایع تولیدی ما شده است ،این طرقی و پیشرفت در صنعت شیشه هم کاملا لمس می شود. از همین رو کارخانجات زیادی در حال تولید و بهربرداری هستند و محصولاتی با کیفیت و مطابق با استانداردهای روز دنیا تولید می کنند. کارخانجات تولیدی شیشه در ایران محصولاتی بسیار با کیفیت تولید می کنند که از لحاظ کمی و کیفی با محصولات خارجی قابل رقابت است زیرا تمام خط تولید این کارخانه از کشورهای اروپایی وارد ، نصب و به بهربرداری رسیده است.

 شیشه 4 میل

شیشه 4 میل

شیشه تقریبا از تمام عناصر تولید می شود ولی از 3 عنصر اصلی با نام سیلیس ،سنگ آهک ، کربنات دو سو تولید می شود که در اکثر کارخانه های ایران استفاده می شود.

 این محصول در صورت نداشتن  خط و خش ، حباب ، مواد ذوب نشده رتبه بندی می شود و هرچه تعداد این ناخالصی ها کمتر باشد شیشه از کیفیت بیشتری برخوردار است.

یکی از پرکاربردترین شیشه های مصرفی امروز شیشه 4 میل می باشد این شیشه در انواع مختلفی تولید می شود که در ادامه معرفی می کنیم از کاربردهای این شیشه می توان به شیشه آینه اشاره کرد یا تولید پنجره های دو جداره یا استفاده در درب و پنجره های تک جداره ….

 انواع شیشه 4 میل

 انواع شیشه 4 میل

شیشه 4 میل از تنوع بالایی سود می برد که همین مزیت آن را جز شیشه های پر مصرف کرده است.

انواع شیشه 4 میل

 کاربردها و موارد استفاده شیشه 4 میل

 کاربردها و موارد استفاده شیشه 4 میل
کاربردها و موارد استفاده شیشه 4 میل

از شیشه 4 میل می توان در مکان و به مدل های مختلف نیز استفاده کرد که همین امر باعث پیشرفت در معماری و دکوراسیون ساختمان چه به کمک شیشه در انواع مختلف چه با ابزار و امکانات دیگر شده است .

کاربردهای شیشه 4 میل

 • شیشه رو میزی
 • پنجره های آهنی تک جداره
 • درب آهنی تک جداره
 • درب های سنتی و مدرن
 • پنجره دوجداره
 • آکواریوم های کوچک
 • نمای ساختمان
 • دیوارپوش های رنگی

 

سفارش شیشه فلوت در ضخامت های مختلف به صورت عمده

بنکداران و فروشندگان عمده شیشه 4 میل می توانند شیشه فلوت با ضخامت های مختلف و بهتری کیفیت را از ما خریداری کنند با نازل ترین قیمت در بازار و به دلیل کیفیت بالای شیشه های ما که از کارخانه شیشه فلوت کاویان خریده می شود، بسیار مناسب برای صادرات می باشد و تا به حال عمل صادرات این شیشه ها به خارج کشور نیز انجام شده است، پس تجار می توانند این محصول را با خیال راحت به کشورهای خارجی علل خصوص اروپا در صورت امکان صادر کنند.

سفارش شیشه فلوت در ضخامت های مختلف به صورت عمده

 


خرید اینترنتی شیشه

خرید اینترنتی شیشه

 

 • تبلیغات:
 1. شیشه دوجداره بزرگ ساده نشکن
 2. قیمت روز شیشه ساختمانی در بازار
 3. مرکز فروش انواع شیشه های رنگی در سمنان
 4. خرید اینترنتی شیشه پیرکس در سایت های معتبر

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما