فروش عمده شیشه عطر و ادکلن برای کادو ولنتاین | شیشه گیف برای ولنتاین

فروش عمده شیشه عطر و ادکلن برای کادو ولنتاین | شیشه گیف برای ولنتاین

یکی از جشن های نو ظهور که برای آن افراد به هم هدیه می دهند روز ولنتاین است و با روزهایی که در طول سال برای آن به هم هدیه می دهند فرق می کند.

در چند دهه اخیر خیلی از آداب و رسوم فرهنگ ها از کشورهای مختلف که گاه خوب یا بد در تمام دنیا پخش شده است که به یکی از این آداب جشن ولنتاین می باشد.

در طول سال اکثر مردم برای دید و بازدید یا صله رحم با هم دیدار می کند که برای این دورهمی ها به بهانه مختلف مراسم گرفته می شود تا اقوام و خویشان دور هم جمع شوند ولی در این زمان این دید و بازدید ها جای خود را با جشن های دیگر عوض کرده است.

 

ولنتاین

این روز را به نام عشق در فرهنگ اروپایی ثبت کرده اند که تقریبا به کل دنیا سرایت کرده است در این روز زوج های جوان کادو و هدیه های مختلف می دهند و یا دو دوست و حتی در خانواده در این روز به هم هدیه می دهند.

این جشن هر سال برای ابراز محبت و دوستی، عشق بین افراد گرفته می شود، تاریخ این جشن در 25 بهمن (14 فوریه) می باشد. در این جشن دوستان، زوجها، اقوام و خویشان به هم تبریک می گویند.

ولنتاین

 

انواع شیشه برای کادو ولنتاین

ظروف شیشه ای انواع و اقسام مختلف دارند که با در نظر گرفتن شکل بدنه و حجم شیشه به شکل های مختلف می توان تزیین و رنگ آمیزی کرد.

 

شیشه گیف برای روز ولنتاین به صورت عمده

از شیشه های بسیار زیادی برای هدیه ولنتاین استفاده می شود یکی از این شیشه ها شیشه ویال می باشد که در داخل آن با ماهی کوچک یا اشیا و ؛آب پر می شود.

این شیشه ها در ابعاد و اندازه های مختلف هستند و مدلهای متفاوت که با طرح بدنه متفاوت تولید می شوند.

البته طراح شیشه گیف می تواند با سلیقه و مهارت خود این شیشه را به بهترین نحو تزیین کند.

شیشه گیف برای روز ولنتاین به صورت عمده

 

شیشه عطر و ادکلن به صورت عمده

یکی دیگر از کالا های مورد مصرف در این ایام شیشه عطر و ادکلن در اندازه ها و اشکال مختلف است که در مورد شیشه عطر به دو مدل اسپری و قلطکی عرضه بازار می شود. از این محصولات می توان برای فروش هر چه بهتر عطر های خود نیز استفاده کنید.

البته این شیشه ها در انواع و اقسام مختلف نیز هستند. که تولید شده اند.

شیشه عطر و ادکلن به صورت عمده

 

سفارش عمده شیشه ویال و شیشه گیف

برای خرید شیشه ویال و گیف هر چه زودتر دست به کار شوید تا بتوانید محصول مورد نظر خود را هر چه زودتر و تعداد زیاد با کمترین قیمت خریداری کنید.

سفارش عمده شیشه ویال و شیشه گیف

 

رنگ آمیزی شیشه هدیه

شما حتی می توانید برای رنگ آمیزی شیشه به ما مراجعه کنید. برای رنگ کردن شیشه ها از بهترین ابزار و رنگ ها استفاده می شود که باعث می شود شیشه مورد نظر شما جذابیت و قشنگی وصف ناپذیری پیدا کند.

رنگ آمیزی شیشه هدیه

 

خرید عمده شیشه عطر و ادکلن شکیل

شما می توانید با استعلام قیمت و دیدن کالای مورد نظر خود از طریق پیام رسان واتساپ در صورت پسند اقدام به خرید کنید. همچنین می توانید از طریق ایمیل، اینستاگرام یا تلگرام اقدام به دیدن کالا بکنید ولی ما به شما راحت ترین راه را گفتیم پیام رسان واتساپ به دلیل فیلتر نبودن.

خرید عمده شیشه عطر و ادکلن شکیل

  1. تبلیغات:
  2. قیمت هر متر مربع شیشه سکوریت 10 میل
  3. شیشه ساختمانی دست دوم زیبا ساده
  4. خرید عمده شیشه لمینت پنجره
  5. تولید انواع شیشه سکوریت لابی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما