مرکز خرید شیشه های رنگی | قیمت خرید شیشه های رنگی برای صادرات

شیشه های رنگی

به دلیل همین شرایط است که محصولات شیشه تولید ایران جایگاه ویژه ای به خود گرفتند و می توانند با کشورهای دیگر رقابت داشته باشند. از طرفی این تولید انبوه باعث رونق اقتصادی و جذب سرمایه های زیاد از خارج می شود. شیشه های رنگی مانند تمام شیشه های دیگر از کیفیت های مختلف برخوردار هستند که این موضوع باعث سهولت در خرید می شود به طوری که اگر کیفیت ظاهری برای مصرف کنند مهم نباشد می تواند از کیفیت درجه 2 خرید و استفاده کند ولی اگر کیفیت ظاهری شیشه مهم است باید از کیفیت درجه 1 استفاده کند.

قیمت خرید شیشه های رنگی در بازار ایران بسیار مناسب است و برای فروش در بازارهای منطقه و کشورهای دور دست مانند ممالک اروپایی بسیار مناسبتر و پر سودتر است که همین موضوع باعث پیشرفت در این صنعت شده است تا از تکنولوژی روز دنیا و مواد اولیه مرقوب برای تولید استفاده شود .شیشه های رنگی

قدمت تولید شیشه های رنگی از هزاران سال پیش است و تولید این شیشه کاملا اتفاقی بود است زیرا در هنگام ریختن مواد در کوره مذاب متوجه تغییر رنگ در شیشه می شدند و در آن زمان متوجه شدند با افزودن برخی عناصر رنگ شیشه تغییر می کند. مصری ها و بابلیان از اولین تولید کنندگان شیشه های رنگی بودند. اولین دانشمندی که بسیاری از فرمول های شیشه با رنگ های مختلف را ثبت کرد جابربن حیان بود.

شیشه های رنگی


پایداری رنگ شیشه های رنگی

در گذشته های دور شیشه های رنگی بعد از نصب و گذشت زمان تغییر رنگ می دادند و شیشه به حالت کدر و مات تبدیل می شد یا رنگ شیشه از بین می رفت و با تحقیق و بررسی این موضوع دریافتند تا به شیشه ها عناصر یا فلزاتی دیگر در هنگام مذاب اضافه کنند تا مقاومت بیشتری داشته باشند مثلا افزودن مقدار کمی طلا برای تولید شیشه قرمز ….

پایداری رنگ شیشه های رنگی


تاثیر فلزات در رنگ شیشه ها

فلزات یکی عناصر اصلی تولید شیشه هستند و کانی هایی که به نقطه ذوب می رسند تا شیشه هایی شفاف بدست آیند. فلزات حتی برای تولید رنگ های شیشه هم استفاده می شوند. یکی از عناصری که برای رنگ شیشه استفاده می شود فلزات مختلف هستند مانند: کادمیوم سولفید ، نیترات سدیم ،سرب ،مس ،منگنز و کربن … فلزات دیگر برای رنگ شیشه ها استفاده می شوند و بعضی فلزات دیگر…

 تاثیر فلزات در رنگ شیشه ها


انواع شیشه های رنگی

شیشه های رنگی از انواع و اقسام مختلفی برخوردار هستند که به اختصار یکی از آنها نام برده و در حد چند سطر توضیح می دهیم.

  • شیشه دکوراتیو
  • شیشه لاکوبل رنگی
  • شیشه لمینت رنگی
  • شیشه سندبلاست رنگی
  • شیشه سکوریت رنگی

شیشه دکوراتیو

شیشه دکوراتیو یا تیفانی از شیشه های مورد استفاده برای دکوراسیون استفاده می شود که در اصل برای تولید این شیشه ها از شیشه های رنگی استفاده می شود.

 انواع شیشه های رنگی
 انواع شیشه های رنگی


موارد استفاده شیشه های رنگی

تقریبا از شیشه رنگی می توان در تمام مکانها استفاده کرد این شیشه را در تمام مدلهایی که در چند سطر قبل معرفی کردیم تولید و استفاده می شود ، فقط یک نکته وجود دارد و آن هم رنگ بندی و طراحی درست باید انجام شود تا زیبایی مکان را دو چندان کند البته این مقوله تجربه و علم متخصصانی را می طلبد که در زمینه طراحی و معماری تبهر دارند و می توانند از منابع موجود نهایت استفاده را ببرند و محیط را به مکانی زیبا و دلنشین تبدیل کنند.

موارد استفاده شیشه های رنگی


شیشه های رنگی و زیبایی و نشاط محیط

یکی از جنبه های بسیار قشنگ استفاده از شیشه های رنگی این است که باعث تغییر روحیه و شادابی و سر زندگی در افرادی که در آن محیط حضور مستمر دارند می شوند ،این موضوع به این دلیل است که رنگ بندی شاد باعث تاثیر زیاد در روحیه  افراد می کند . محیط فاکتوری بسیار مهم برای پیشرفت به شمار می آید ، پس با خرید شیشه های رنگی و کمی هزینه می توان لذت بیشتری از زندگی و محیط کاری برد.

 شیشه های رنگی و زیبایی و نشاط محیط


سفارش عمده شیشه های رنگی برای صادرات

همانطور که در قبل هم اشاره کردیم مرقوبیت شیشه های رنگی تولید ایران باعث جذب مشتری در سطح جهانی شده است و این امر گام رو به جلو در این مقوله به حساب می آید همچنین پویایی صنعت ، پویایی اقتصاد و کار را به دنبال دارد و سرمایه زیادی را به اقتصاد کشور تزریق می کند.

 سفارش عمده شیشه های رنگی برای صادرات


خرید شیشه های رنگی از راه اینترنت

برای خرید شیشه های رنگی و صادرات به کشور های دیگر می توانید با حذف واسطه ها سود بیشتری داشته باشید زیرا می توانید محصولات مورد نظر خود را با کیفیت و قیمت مناسب از طریق اینترنت پیدا کنید و اقدام به خرید موفق و بدون حاشیه کنید و محصولات صادراتی با کیفیتی داشته باشید .

 خرید شیشه های رنگی از راه اینترنت

 

  • تبلیغات:
  1. شیشه دوجداره بزرگ ساده نشکن
  2. قیمت روز شیشه ساختمانی در بازار
  3. مرکز فروش انواع شیشه های رنگی در سمنان
  4. خرید اینترنتی شیشه پیرکس در سایت های معتبر

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما