قیمت شیشه ترشی | شیشه ترشی با بهترین قیمت | قیمت شیشه ترشی

 

قیمت شیشه ترشی

آغاز فصل پاییز و ترشی برای زمستان که امری مرسوم در بین خانواده های ایرانی است و حتی کار به جایی کشیده که یکی از محصولاتی است که کارخانه تولید کننده دارد و کارگاه های زیاد صنعتی و خانگی هم در این زمینه فعالیت دارند و یکی از موادغذایی مهم در خاورمیانه و در حال پیشرفت و همه گیر شدن در کل کشورهای دنیا می باشد.

یکی از بهترین ظروف برای بسته بندی ترشیجات و شوریجات ظروف شیشه ای هستند که در ادامه برای شما شرح می دهیم علل بخصوص بودن ظروف شیشه برای بسته بندی مواد غذایی چه می باشد.

مهم ترین علت استفاده ظروف شیشه برای بسته بندی مواد غذایی عدم واکنش شیمیایی با مواد غذایی است که باعث نگهداشتن کیفیت مواد داخل شیشه می شود و علت دوم شفافیت شیشه و دیده شدن مواد موجود در شیشه است که باعث رغبت مشتری به خرید می کند.

شیشه مواد غذایی

شیشه مواد غذایی

شیشه مواد غذایی

 

از دیگر محصولات مواد غذایی فصلی که برای بسته بندی از آنها استفاده می شود شیشه ترشی یا به بیان دیگر جار برای مواد ترشی است. برای بسته بندی ترشی هیچ ظرفی به جز ظروف شیشه ای نمی توان استفاده کرد زیرا مخلوط سبزیجات و میوه جات ترشی، ادویه، سرکه و مواد دیگر مانند اینها باعث واکنش های شدید شیمیایی می شود و تنها ماده ای که با این مواد واکنش شیمیایی نمی دهد شیشه است که همین امر مستلزم این می شود که از مواد عالی مانند شیشه برای بسته بندی این محصول استفاده شود به همین دلیل است که شما می بینید که در همه بسته بندی های مواد غذایی ظروف بسته بندی ترشیجات فقط از ظرف های شیشه ای استفاده می شود، پس با خرید شیشه ترشی محصول خود را ایمن کنید.

 

علل سختی و مقاومت شیشه

علل سختی و مقاومت شیشه

 

 

همانظور که می دانید شیشه از مواد عالی به وجود می آید و تقریبا از تمام عناصر ذوب شده آنها و سرد شدن، شیشه به وجود می آید این ماده بر خلاف ماده های دیگر ساختار درونی یکپارچه ای ندارند چه در شیشه جامد یا در شیشه در حالت ذوب ولی در مواد دیگر شاهد چنین ویژگی نیستیم و همین امر شیشه را از دیگر جامدات از لحاظ ساختاری جدا کرده است، به همین دلیل است که نور از شیشه عبور می کند.

در شیشه جسم از لحاظ ظاهری دقیقا شبیه به جامدات است ولی از لحاظ ساختار داخلی بی شکل و بسیار نامنظم است مانند مایعات …، در اصل شیشه یک جامد بی شکل است. حتی یک تکه بسیار بزرگ را به یک مولکول نیز می توان تشبیه کرد . به همین دلایل است که می توان از ظروف شیشه ای برای بسته بندی مواد غذایی استفاده کرد.

 

صنعت شیشه گری

صنعت شیشه گری

سوالی که در ذهن تاریخ نقش بسته است این است که زمان پیدایش شیشه به چه زمانی بر می گردد. تا به امروز نظریه های زیادی و حتی داستان های عجیب و غریبی در مورد پیدایش و تاریخچه شیشه بیان شده است ولی واقعیت هنوز روشن نشده است و معلوم نیست تا به کی طول بکشد.

برای مثال دانشمند رومی پلینیوس در تئوری خود چنین می گوید: شیشه به طور خیلی تصادفی توسط عده ای از بازرگانان فنیقی که شب در کنار رود بلاس توقف کرده بودند کشف شد به این صورت که آنها برای تهیه غذا اقدام به روشن کردن آتش می کنند و برای درست کردن اجاق چند تکه سنگ سودا را بر ساحل شنی قرار داده بودن و ظرف غذا را بر روی آن گذاشته بودند و در صبح که بیدار شده بودند دیدند که به علت آتش زیاد و ذوب شدن سنگ سودا و شن باعث پیدایش شیشه این ماده پرکاربرد شده اند. ولی این نظریه پلینیوس رد می شود زیرا از یک اجاق نمی توان گرمای بالای 1000 درجه سانتیگراد تولید کرد و دلیل دیگر که باعث رد این نظر می شود در حفاری های به عمل آمده و پیدا شدن شیشه که به 2000 سال پیش از پلینیوس باز می گردد دلیل بر رد این ادعا است.

 

مزایا ظروف شیشه ای

 1. مقاومت بیشتر
 2. نگهداری بهتر
 3. شفافیت شیشه
 4. نگهداشتن کیفیت مواد غذایی
 5. عدم واکنش شیمیای با مواد

مزایا ظروف شیشه ای

 

انواع ظروف شیشه ترشی

در بازار امروز شیشه ترشی از انواع و اقسام مختلفی هستند که هر کدام بر اساس شکل ظاهری، حجم، جنس درب و خیلی خصوصیات دیگر از هم جدا و دسته بندی می شوند.

انواع ظروف شیشه ترشی

 • شیشه ساده
 • شیشه فانتزی
 • شیشه با درب پلاستیکی
 • شیشه با درب کانتاینری
 • شیشه طرح دار

 

مزایای تنوع کالا

البته این محصولات بر اساس نوع متریال، جنس درب و حجم و طرح بدنه با قیمت های متفاوتی عرضه می شوند، خوبی این امکانات و تنوع اقلام در این است که خریدار در هنگام خرید به راحتی کالای مورد نظر خود را پیدا و خرید را انجام می دهد.

انواع ظروف شیشه ترشی

 

شیشه ترشی به صورت عمده

با خرید شیشه ترشی به صورت عمده می توانید از ما سود بسیار بالایی ببرید چه از نظر مالی و چه از نظر کیفی زیرا محصولاتی که از ما تهیه می کنید از کیفیت بالایی برخوردار هستند و می توانید محصول مورد بسته بندی خود را به کشورهای دیگر صادرات کنید و از نظر قیمت هم قابل رقابت با ظروف شیشه ای چینی می باشند. این ظروف مورد تایید وزارت صنعت و معدن می باشند و با استاندارد های روز دنیا مطابقت می کنند.

از طرفی با خرید این محصولات کمک به اقتصاد ملی، شکوفایی صنعت و کم کردن نرخ بیکاری می کنید.

شیشه ترشی به صورت عمده

 

متقاضیان عزیز می توانند محصول مورد نظر خود را از نمایندگی ها و فروشگاه ها تهیه و مصرف کنند .

ولی راه های دیگر هم وجود دارد مثلا خرید اینترنتی که جهان به سرعت به طرف این مقوله پیش می رود و ما هم برای عقب نماندن در این راه باید هر چه بیشتر برای دست یافتن به علم و اقتصاد دنیا همراه با این پدیده بشری یعنی اینترنت همراه شویم. دلایل و مزایایی خرید های اینترنتی از معایب آن خیلی بیشتر میباشد به طوری که امروز اکثر شرکت های معتبر به صورت اینترنتی همه کارهای خود را انجام می دهند و فقط به خاطر عقد قرار دادهای خیلی بزرگ هم دیگر را می بینند.

 • تبلیغات:
 1. شیشه دوجداره بزرگ ساده نشکن
 2. قیمت روز شیشه ساختمانی در بازار
 3. مرکز فروش انواع شیشه های رنگی در سمنان
 4. خرید اینترنتی شیشه پیرکس در سایت های معتبر

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما