فروش عمده شیشه رفلکس با بهترین قیمت

شیشفروش عمده شیشه رفلکس با بهترین قیمت

در بین کالای مصرفی برای ساخت و ساز ساختمان می توان به شیشه رفلکس اشاره کرد. شیشه رفلکس از مکانیزم جدایی برای تولید برخوردار است که برای توضیح آن باید وارد مبحث تخصصی شد که در این مقاله نمی گنجد.

یکی از معیار های بخصوص شیشه رفلکس نداشتن دید در شب می باشد، ولی این مزیت در شب برعکس عمل می کند و باعث دید از بیرون به داخل می شود.

 

شیشه رفلکس

شیشه رفلکس یکی از پر کاربردترین شیشه های مصرفی حال حاضر می باشد. این کالا در چند رنگ تولید می شود و در اندازه های جام و قواره به بازار عرضه می شود. این محصول در ضخامت های 4، 5، 6 میل تولید می شود.

در ساخت شیشه رفلکس از آلیاژ و فلزات استفاده می شود که رنگ و خواص شیشه را تغییر می دهد و باعث بازتاب نور از شیشه می شود.

البته این را هم خاطر نشان شویم که شیشه های رفلکس با هم فرفهایی هم دارند که در ادامه به شما شرح می دهیم.

 

نیاز به شیشه رفلکس

امروز ذهن خلاق بشر باعث شده است تا برای بر طرف کردن هر کمبودی اقدام به نوآوری، اکتشاف و اختراع کند تا بتواند زندگی راحت و آرام بخشی را تجربه کند. این طرز تفکر بشر در تمام جوانب زندگی او رسوخ کرده است و در تمام تاریخ این موضوع کاملاً دیده می شود. صنعت شیشه هم که یکی از قدیمی ترین صنایع تاریخ بشر بوده است به طوری که هنوز آمار دقیقی از تولید اولین شیشه به دست نرسیده است.

نیاز به شیشه رفلکس

 

تولید شیشه رفلکس

یکی از روش های تولید شیشه رفلکس این است که ابتدا شیشه به وسیله رباط بر روی میز غلطان گذاشته و سپس به طرف دستگاه های شستشوی روانه می شود و بعد از آن رفتن برای زدن رنگ و استفاده از مواد شیمیایی برای اعمال خاصیت رفلکس این خط تولید کاملا مکانیزمه بوده و با رباط جا به جا می شوند.

تولید شیشه رفلکس

 

ویژگی های شیشه رفلکس

 • زیبایی بخشیدن به ظاهر ساختمان با درخشندگی که بسیار جلب توجه می کند و رنگ بندی متنوع ای که دارد.
 • این شیشه مقدار ورود حرارت و اشعه رادیواکتیو را کاهش می دهند.
 • شیشه رفلکس نور خورشید را باز تاب می دهد همانطور که از نامش پیداست . این شیشه بیشتر طیف های نور را باز تاب می کند پس تاثیر به سزایی در ورود نور و دمای محل می گذارد.
 • به دلیل انعکاس نور خورشید در شیشه رفلکس در طول روز از خارج ساختمان دیدی به داخل ندارد و نمی توان دخل را دید.
 • همچنین دید به خارج هم کمی تیره تر می شود به دلیل رنگ تیره شیشه .

ویژگی های شیشه رفلکس

 

ایراد شیشه رفلکس

یکی و بزرگترین ایراد شیشه رفلکس دید داخل نسبت به بیرون از ساختمان خیلی کم شده و دید خارج از ساختمان در صورت روشن بودن چراغ در داخل ساختمان بسیار زیاد می باشد که همین موضوع دلیل ضعف بزرگ شیشه رفلکس می باشد.

ایراد شیشه رفلکس

 

انواع شیشه رفلکس

شیشه رفلکس انواع مختلفی دارد که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

 • شیشه رفلکس طلایی
 • شیشه رفلکس دودی
 • شیشه رفلکس نقره ای
 • شیشه رفلکس مسی
 • شیشه رفلکس خاکستری
 • شیشه رفلکس سبز
 • شیشه رفلکس برنزی
 • شیشه رفلکس آبی

انواع شیشه رفلکس

 

شیشه دوجداره رفلکس

این شیشه با مکانیزمی کاملا شبیه به شیشه دوجداره معمولی می باشد با این تفاوت که یکی از شیشه های مصرفی در تولید شیشه رفلکس می باشد. در این شیشه مقدار تابش نور و دما متفاوت می باشد.

شیشه دوجداره رفلکس (نقره ای):

نوعی از شیشه رفلکس می باشد که کامل نور خورشید را به داخل ساختمان هدایت می کند، حتی اگر نور خورشید کم و ضعیف باشد به این شیشه اطصلاحاً رفلکتیو می گویند. به همین دلیل باعث می شود این شیشه در محیط با نور کم بسیار خوب عمل کند.

شیشه دوجداره رفلکس

 

تفاوت شیشه رفلکس و رنگی

تفاوت این دوشیشه در دید انسان از داخل و خارج در طول شبانه روز می باشد به طوری که در شیشه رنگی در روز هم از داخل و هم از خارج می توان طرف دیگر شیشه را دید، ولی در شیشه رفلکس همانطور که در چند سطر قبل توضیح دادیم بسیار فرق می کند.

تفاوت شیشه رفلکس و رنگی

 

شیشه رفلکس و سفارش به صورت عمده

امروزه شیشه رفلکس یکی از کالای پر مصرف برای معمارها و ساختمان سازان شده است، به همین دلیل تولید کنندگان در حال تولید بیشتر این کالا می باشند، خط تولید های کارخانه های ایران اکثر دارای بروز ترین رباط و دستگاه دنیا هستند و از کادری مجرب و بسیار توانمند سود میبرند همین موضوع باعث شده است تا تولیدات این کارخانجات از کیفیت بالایی برخوردار باشند و حتی به بازارهای جهانی راه پیدا کنند.

شیشه رفلکس و سفارش به صورت عمده

 

قیمت شیشه رفلکس به صورت عمده

شیشه رفلکس یکی از کالایی است که تقریبا با فرآیند طولانی تولید می شود.

و همین امر باعث افزایش قیمت این کالا می باشد، از طرفی مصرف زیاد این شیشه در ساختمانهای در حال ساخت باعث می شود تا تولید کنندگان در حال عرضه شیشه های جدید به بازار باشند و از طرفی بعضی اقلام مصرفی برای تولید این شیشه ها از خارج کشور تامین می شود به همین دلیل این محصولات با تغییر قیمت ارز همراه هستند در حال نوسان قیمت می باشند.

ولی از طرفی اگر متراژ خرید این شیشه زیاد باشد شیشه ارزان تر به دست مصرف کننده می رسد.

قیمت شیشه رفلکس به صورت عمده

 

برای خرید عمده می توانید …

برای خرید عمده می توانید متراژ، مدل، ضخامت شیشه مورد نظر را برای ما ارسال تا در اولین فرصت بتوانیم قیمت تمام شده درب نمایندگی را به شما اعلام کنیم تا با خیالی آسوده اقدام به خیر کنید.

 

خرید شیشه رفلکس

 

 • تبلیغات:
 1. لیست شرکت های تولید کننده شیشه رفلکس در ایران
 2. قیمت خرید اینترنتی پنل شیشه دکوراتیو
 3. قیمت فروش شیشه تخت پنجره به صورت عمده
 4. شیشه سکوریت ضد حرارت سرقت خش

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما