قیمت شیشه 20 میل | خرید شیشه 20 میل با تخفیف

قیمت شیشه 20 میل | خرید شیشه 20 میل با تخفیف

بازار امروز نوسانات زیادی دارد که عوامل متعددی دست به دست هم داده تا این نابسامانی بیشتر نمایان شود این نوسانات در بازار شیشه فلوت هم خودنمایی می کند .

قیمت شیشه 20 میل یکی از کالایی است که با این مشکل روبرو است و قیمت ثابتی ندارد و فروشندگان و خریداران را کمی تحت تاثیر قرار داده است که البته قابل حل  می باشد . محصولاتی که در کارخانجات شیشه ایران تولید میشود بسیار با کیفیت هستند و در حوزه صادرات و بازارهای جهانی بسیار درخشیده هستند و کمک شایانی به کسب و کار و اقتصاد غیر نفتی ایران می کنند.تولید کنندگان شیشه

تولیدکنندگان شیشه تخت در ایران از خط تولید کاملاً مکانیزمه و اتومات بهر می برند ، همچنین برای کیفیت محصول از رباط ها ، ابزار و ماشین آلات مطابق با استاندارد جهانی استفاده می کنند ،این امر باعث شده تا کار از تماس دست با این محصولات جلوگیری شده و کیفیت محصول به نوبه خود در حد بالایی قرار بگیرد . پرسنل این کارخانه ها از کارکنان مجرب و تحصیل کرده انتخاب شده و در طول زمان کار آموزش های لازم جهت انجام وظایف خود را می بینند به همین دلیل این محصولات بسیار با کیفیت و آمادگی برای صادرات را دارا می باشند.

تولید کنندگان شیشه


شیشه 20 میل

شیشه 20 میل از انواع مختلفی برخوردار است ، اما تنها چیزی که در آنها مشابه است ضخامت و ابعاد آنها می باشد ولی در مواد اولیه به کاربرده شده در تولید شیشه با هم متفاوت هستند مثلا شیشه کریستال با فلوت از نظر مواد اولیه با هم متفاوت هستند ولی در ظاهر فقط یک تفاوت با هم دارند و آن هم در رنگ سبز بسیار کم که در ضخامت های زیاد مشاهده می شود در شیشه فلوت می باشد که در شیشه کریستال چنین موضوعی مشاهد نمی شود ،البته مدلهای مختلف دیگر شیشه 20 میل وجود دارد که در ادامه شرح می دهیم.

 شیشه 20 میل


ابعاد استاندارد شیشه تخت

سایز جامبو

طول * عرض

  • 6000 میلیمتر * 3100 تا 3300میلیمتر
  • 5100 میلیمتر * 3100 ، 3300میلیمتر
  • 4000 میلیمتر * 3100 ، 3300 میلیمتر

سایز اسپلیت

طول * عرض

  • 2250 میلیمتر * 3210 میلیمتر
  • 1000 میلیمتر * 3210 میلیمتر
ابعاد استاندارد شیشه تخت


انواع شیشه 20 میل

انواع شیشه 20 میل


کاربرد شیشه 20 میل

کاربرد شیشه 20 میل
کاربرد شیشه 20 میل


موارد استفاده شیشه 20 میل

از شیشه 20 میل به علت خصوصیات بارزی که دارد در مکان های زیادی می توان استفاده کرد ،خصوصیاتی همچون ایمنی بالا ، مقاومت در مقابل ضربه و در صورت استفاده از شیشه سکوریت در هنگام شکستن به ذرات ریز و بی خطر تبدیل می شود و دیگر صفات مثبت دیگر … که کارایی این ضخامت را بالا و جذب مشتری را زیاد می کند. شیشه 20 میل در انواع و اقسام مختلف کاربردهای بسیار زیادی دارد که در اینجا نمی توان به آن اشاره کرد و ادامه موضوع را می گذاریم برای اخباری که در آینده به نظر شما می رسانیم.

موارد استفاده شیشه 20 میل


خرید راحت شیشه 20 میل

دنیای ارتباطات در کسب و کار هم رسوخ کرده و شاهده پیشرفت هر چه بیشتر این مساله در تمام جوانب زندگی خود هستیم چون سهولت هر چه بیشتری در انجام کارها را فراهم کرده است . از همین رو تمام کارها به طرف مکانیزه شدن در بعضی امور با شیب ملایم و در بعضی با شیب زیاد در حال حرکت است ،یکی از این موارد کسب و کار های اینترنتی است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است که در زمینه توزیع محصول و خدمات پس از فروش هم موفق بوده است پس در فعالیت های اقتصادی امروز می توان به کسب و کار اینترنتی اعتماد نمود.

خرید راحت شیشه 20 میل

  • تبلیغات:
  1. لیست شرکت های تولید کننده شیشه رفلکس در ایران
  2. قیمت خرید اینترنتی پنل شیشه دکوراتیو
  3. قیمت فروش شیشه تخت پنجره به صورت عمده
  4. شیشه سکوریت ضد حرارت سرقت خش

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما