فروش عمده شیشه کشت بافت با کمترین قیمت

وسایل و تجهیزات زیادی در یک لابراتوار تخصصی کشت داخل شیشه ای نیاز است. یکی از این اقلام ظروف شیشه ای کشت بافت مناسب است. خرید شیشه کشت بافت در تمام نقاط کشور از سایتهای وابسته به تولید کنندگان شیشه کشت بافت با سهولت هر چه تمام ترانجام می شود و نیازی به تلف کردن زمان و هزینه جهت جستجو های فراوان در بازار نخواهد بود.

فروش عمده شیشه کشت بافت

ظروف شیشه ای کشت بافت مخصوص آزمایشگاه

بهتر است بدانید تمام ظروف کشت بافت مخصوص بوده و با دیگر انواع ظروف شیشه ای از نظر مشخصه های کیفی ،فنی و ظاهری دارای تفاوت های بسیار زیادی است.

طراحی شیشه کشت بافت خاص است و تحت فرمولاسیون ویژه ای است.

  1. باید کاملا شفاف باشد که نور کافی به گیاه برسد.
  2. قابلیت تحمل دمای بالا در زمان (اتوکلاو) استریل کردن.
  3. تناسب بین قطر دهانه ،قطر ته و ارتفاع شیشه برقرار باشد.به این صورت که قطر ته شیشه، سه چهارم و ارتفاع آن چهارپنجم قطر دهانه باشد.

فروش ظروف شیشه ای کشت بافت

در کل بسیاری از آزمایشگاه ها برای کشت بافت، ترکیب و یا انجام تمام اعمال آزمایشگاهی از شیشه های مخصوص به همین کار استفاده می کنند. و از طریق تولید کنندگان ظروف شیشه آزمایشگاهی اقدام به سفارش شیشه کشت بافت یا تمام ظروف مورد استفاده خود می کنند. فروش شیشه های آزمایشگاهی در انواع، اندازه و حجم های مختلف توسط تولیدکنندگان به مشتریان عمده و آزمایشگاه انجام می گیرد.


شیشه کشت بافت را از کجا تهیه کنم؟

شیشه کشت بافت را از کجا تهیه کنم؟

بسیاری از مشتریان و مسولان آزمایشگاه ها دغدغه تهیه شیشه مخصوص آزمایشگاه را داشته و نمی دانند شیشه مرغوب و ارزان ترین قیمت ممکن را از کجا تهیه کنند.

شیشه کشت بافت یا آزمایشگاه را باید به صورت مستقیم از تولید کننده تهیه کرد زیرا تولید کنندگان منبع دست اول بدون واسطه هستند. بسیاری از مشتریان ندانسته به سراغ واسطه ها و دلال ها رفته و هزینه بسیار زیادی را متحمل می شوند.


تولید کنندگان ظروف شیشه ای

تولید کنندگان ظروف شیشه ای

تولیدکنندگان برای حفظ مشتری خود برای تولید از مواد درجه یک استفاده می کنند و از نظر ابعاد، نوع طراحی و درجه کیفیت مطابق استاندارد های روز دنیا عمل می کنند تا همواره رضایت مشتری را داشته باشند.

ظروف درب دار کوچک یکی از انواع محصولات پرکاربرد در کشت بافت است و بسیاری از مراکز و آزمایشگاه ها از آن ها استفاده می کنند.


توزیع عمده شیشه کشت بافت

توزیع عمده شیشه کشت بافت
توزیع عمده شیشه کشت بافت

مراکز فروش به صورت عمده ظروف شیشه ای آزمایشگاهی در کشور شناخته شده هستند و این مراکز انواع ظروف شیشه ای مخصوص کشت بافت را به صورت مستقیم به متقاضیان عرضه میکند. فروش عمده این محصول با تضمین کیفیت توسط مراکز قابل عرضه و با شرایط فروش بسیار ویژه و تخفیفات خوب به فروش می رسد.

  • تبلیغات:
  1. شیشه دوجداره بزرگ ساده نشکن
  2. قیمت روز شیشه ساختمانی در بازار
  3. مرکز فروش انواع شیشه های رنگی در سمنان
  4. خرید اینترنتی شیشه پیرکس در سایت های معتبر

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما