انواع شیشه تیفانی در ابعاد مختلف و طرح، رنگهای زیبا

انواع شیشه تیفانی

خرید شیشه تیفانی در اندازه ها و طرح های مختلف برای تزیین دکوراسیون منزل و اتاق ها طراحی داخلی و بیرونی قابل استفاده در تمام نقاط ساختمان شما می توانید با استفاده از این نوع شیشه در طرحهای مختلف سنتی و مدرن احساس خاصی به محیط خانه خود و محل کار خود بدهید.

معرفی شیشه تیفانی

شیشه تیفانی هنری دست ساز است که در ایران به معرق شیشه نامیده می شود. این هنر با استفاده از انواع شیشه های رنگی بافت دار و تراش خورده و با استفاده  از مفتول های فلزی به هم متصل و ساخته می شود.

اسم شیشه تیفانی بر گرفته از نام هنرمند آمریکایی لوییس کامفورت تیفانی است.این هنرمند خبره در قرن 15 میلادی این هنر زیبا که به وسیله شیشه رنگی و فویل مسی درست میشد راهی به صنعت گشود و انقلابی شگرف به وجود آورد.

این صنعت در بیشتر کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی بسیار مورد استفاده قرار گرفته شده است و هنوز از بهترین نمونه های شیشه دکوراتیو و تزیـین محسوب می شود. تفاوت تیفانی و استین گلس در این است که در استین گلاس از مفتولهای H شکل استفاده می شود ولی در تیفانی لبه شیشه ها توسط کاپرفویل که نواری است از جنس مس که به وسیله قلع به هم دیگر چسبانده می شوند. 

انواع شیشه تیفانی در ابعاد مختلف و طرح، رنگهای زیبا

بهترین شیشه های تیفانی

شیشه های تیفانی موجود در بازار که در کارگاه های صنعتی بعد از طرح نقشه، چیدمان رنگی و تایین نوع شیشه با استفاده از ابزار دقیق برش و بر اساس نقشه های زیبا و به روز شده سرهم و تولید می شوند.

قیمت شیشه های تیفانی با توجه به مهارت و خوش ذوقی استادکار متغییر می باشد .از طرفی براساس اندازه، طرح و نوع شیشه و البته تعداد سفارشات شما بستگی دارد.

این شیشه ها با برخوداری از طرح های قشنگ باعث زیبایی هرچه تمام تر در محلی که مورد استفاده قرار گرفته است می شود.

استفاده از شیشه تیفانی

هر محلی برای زیبایی باید از رنگها، تزیینات و دکوراسیون مخصوص به خودش استفاده کنیم همچنین در ساختمان های مسکونی واداری باید از دکوراسیون مختص به آن محل استفاده کنیم شیشه های تزیینی و دکوراتیو تیفانی این اجازه را به ما می دهد تا از رنگبندی و طرحهای بسیار زیبا برای درب ها در ابعاد مختلف وتزیین اتاق ها این شیشه ها به خاطر زیبایی منحصر به فرد باعث زیبای دوچندان درب و دکوراسیون داخل و بیرونی محل نیز می شود. یکی دیگر از مکانهای استقاده شیشه های تزئینی، آشپزخانه است.

انواع شیشه تیفانی

شیشه تیفانی نمونه های مختلف در ابعاد، رنگها و طرحهای مختلف دارد که ما در این جا به تفکیک آنها را معرفی خواهیم کرد

  •  

شیشه رنگی سنتی

شیشه های تیفانی

شیشه های دکوراتیو   

سقف کاذب شیشه ای استین گلاس

درب شیشه ای کابینتی

درب شیشه ای دکوری

شیشه طرح دار درب

شیشه های تزیینی سند بلاست

شیشه تزئینی فیوزگلاس

شیشه های تزئینی سنتی

شیشه تزئینی درب- تیفانی

شیشه های تزئینی استین گلاس

شیشه های طرح دار

پنجره تزیینی سندبلاست

پنجره های سنتی

پنجره های تزئینی و دکوراتیو- تیفانی

پنجره های تزئینی و دکوراتیو-استین گلاس

انواع شیشه تیفانی در ابعاد مختلف و طرح، رنگهای زیبا
  • تبلیغات:
  1. لیست شرکت های تولید کننده شیشه رفلکس در ایران
  2. آخرین قیمت خرید شیشه عایق دو جداره
  3. انواع شیشه دو جداره درب و پنجره
  4. خرید پنل های شیشه ای درب ساختمان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما