عرضه مدل های مختلف شیشه طرح دار زیبا و ارزان

عرضه مدل های مختلف شیشه طرح دار

شیشه طرح دار به خاطر نقوش و طرح هایی که در آن به کار برده شده زیبایی منحصر به فردی دارد از شیشه طرح دار بر اساس نوع سلیقه و کارایی آن تقریبا مانند شیشه ساده در اکثر مکان های ساختمان می شود استفاده کرد … شیشه های طرح دار انواع مختلفی دارد که حتی بعضی شیشه های رنگی را هم از زیر مجموعه شیشه طرح دار به آن اشاره می کنند.

معرفی شیشه طرح دار

امروزه از شیشه طرح دار استفاده های زیادی می شود به طوری که معماران نگاه ویژه ای به شیشه های طرح دار یا دکوراتیو می کنند و با پیشرفت علم ساختمان و معماری هر روز این نگاه پیشرفت یا تغییر میکند به طوری که شیشه های طرح دار به جای دیوار در پارتیشن های ادارات ایفای نقش میکنند، از همین رو امکان استفاده از شیشه طرح دار در هر جایی امکان پذیر است.

کاربرد شیشه طرح دار

انواع شیشه طرح دار

شیشه های طرح دار مدل های مختلفی دارند که هر کدام براساس نیاز معمار و طراح مورد استفاده قرار میگیرند.

انواع شیشه طرح دار

شیشه طرح شکسته

شیشه فوتو لمینت

شیشه لمینت رنگی

شیشه سندبلاست

شیشه مات

شیشه رنگی شیشه چاپدار

انواع شیشه طرح دار

کاربرد شیشه طرح دار

همان طور که از اسمش پیداست شیشه طرح دار به خاطر طرح ،رنگ و یا ماتی که دارد در طراحی های داخلی ،خارجی به کاربرد می شود مثلا  در آشپزخانه ها شیشه بین کابینتی ، شیشه دکوراتیو ، شیشه سندبلاست ، شیشه مات و انواع شیشه طرح دار … می توان استفاده کرد و یا برای تزیین دیوارهای آشپزخانه یا حتی براساس ذوق و سلیقه خود در مکانهای دیگر ساختمان مورد استفاده قرار گیرد همچنین ادارات برای پارتیشن بندی اتاق های کار ….

خرید عمده شیشه طرح دار

شیشه طرح دار همان طور که توضیح دادیم به خاطر خصوصیاتی که دارد هر لحظه باقیمت های جدید در بازار عرضه می شود شما می توانید این محصول را به طور مستقیم از نمایندگی ها خرید کنید اما این کار به وقت و حوصله بسیار زیاد احتیاج دارد که با مشغله زندگی ها امروزی این کار به سختی انجام می شود. شما میتوانید با صرفه جویی در زمان و با اعتماد به ما با بهترین قیمت ها این محصولات را تهیه کنید.

خرید عمده شیشه طرح دار
  • تبلیغات:
  1. خرید عمده پنل شیشه دکوراتیو با بهترین قیمت
  2. مراکز فروش شیشه دو جداره در استان تهران
  3. شیشه دو جداره که هیچ وقت تمیز نمی شود.
  4. اولین شیشه ساخته شده برای برج ایفل

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما