خرید شیشه دارو با بهترین قیمت

خرید شیشه دارو با بهترین

فروش انواع شیشه دارو ،پت ،ویال ،شربت و غیره در سایز و رنگهای مختلف هستند و این شیشه ها مورد استفاده در صنعت داروسازی و همچنین در طب سنتی و…غیره بسیار پر کاربرد است این محصول ها بر اساس حجم به سی سی ،اندازه دهانه شیشه و نوع کاربرد آنها دسته بندی می شوند.


نحوه خرید شیشه دارو

شما می توانید پت ها ،ویال و شیشه های دارو را از نمایندگی ها معتبر تهیه کنید و همچنین به صورت آنلاین از سایت آی شیشه اقدام به خرید این محصول و محصولات دیگر شیشه با نازلترین قیمت اقدام به خرید کنید شما می توانید با کمترین وقت تمام محصولات مورد نظر خود را در گالری کانال ما به آدرس ishishe@ پیدا و سفارش دهید.

نحوه خرید شیشه دارو

انواع شیشه دارو در حجم های متنوع

شیشه دارو نوع های مختلفی دارد چه در طراحی بدنه و چه در حجم ،رنگ و دهانه شیشه که به ترتیب در اندازه های 13-14-15-16-18-20-24-28 و استاندارد دارویی (R) که از رنگهای روشن و تیره طبعیت می کند.

 در اینجا به معرفی چند نوع محصول می پردازیم.

شیشه شربت

شیشه شربت 250 cc

شیشه شربت 125 cc

شیشه شربت 120 cc

شیشه شربت 60 cc

شیشه قطره

شیشه قطره 18 cc

شیشه قطره 30 cc

شیشه ویال

شیشه ویال 8 cc

شیشه ویال 20 cc

شیشه ویال 100 cc

شیشه ویال قهوه ای 50 cc

شیشه ویال قهوه ای 100 cc


کاربرد شیشه دارو

شیشه های دارو همانطور که از اسمش پیداست در صنعت داروسازی مودرن بسیار پرکاربرد است ولی علاوه بر این مصارف بسیار زیاد دیگری دارد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم مثلا در داروسازی طب سنتی ، اسلامی ،دامی ،داروخانه  و مراکز ترک اعتیاد از این شیشه ها استفاده زیادی می شود و در کارگاه های تولید عرقیات این محصول خیلی مورد استفاده قرار می گیرد به دلیل خاصیت شیشه که با مواد دیگر به راحتی قابل واکنش نیست که همین دلیل بسیار قوی برای استفاده از این ظروف است.

  • تبلیغات:
  1. فروش اینترنتی پنل شیشه دکوراتیو
  2. فروش عمده پنل شیشه دکوراتیو با کیفیت
  3. خرید انواع شیشه سکوریت بالکن
  4. شیشه سکوریت چیست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما