شیشه عسل | ظروف شیشه ای بسته بندی زیبای عسل با نازل ترین قیمت

ظروف شیشه ای بسته بندی زیبای عسل با نازل ترین قیمت

ظروف بسته بندی از انواع مختلفی برخوردار است و هر نوع و مزایا و معایبی دارد ولی بهترین نوع آن ظروف شیشه ای برای بسته بندی مواد غذایی است . این ظروف به دلیل خاصیت های منحصر به خود بهترین گزینه برای بسته بندی مواد غذایی هستند.

این ظروف شیشه ای عسل موجود در بازار از تولیدات داخل و خارج کشور هستند که بر اساس سایز ، حجم و شکل بدنه شیشه دسته بندی می شوند.

برای تهیه این ظروف به صورت عمده می توانید به کارخانه های تولیدی مراجعه کنید که البته این امر دیگر منسوخ شده است و این تولید کنندگان متقاضیان را به نمایندگی ها رسمی خود ارجاع می دهند.شیشه عسل

عسل ماده ای بسیار مغزی است که تولید کنندگان برای نگهداری از آن وسواس بیشتری برخوردارهستند و اهمیت زیادی می دهند به همین دلیل برای بسته بندی از ظروف شیشه ای نیز استفاده می کنند. ظروف شیشه ای از محسنات زیادی بهرمند است که در ادامه برایتان توضیح می دهیم، البته در بین ظروف مورد استفاده شیشه بیشتر مزایا دارد تا معایب که همین موضوع باعث محبوبیت آن می شود.

مزایای ظروف شیشه ای عسل

  • استحکام بیشتر
  • نگهداشتن کیفیت محصول
  • عدم واکنش شیمیایی
  • شفافیت شیشهشیشه عسل


چرا شیشه برای مواد غذایی

شیشه به دلیل جنسیت و این که ساختار یک پارچه مولکولی ندارد غیر قابل نفوذ است زیرا همین ساختار ناهمگون باعث شده است که شیشه را به عنوان یک مولکول بزرگ بنامند. به دلیل همین خاصیت است که شیشه بهترین مورد برای بسته بندی مواد غذایی می باشد.

چرا شیشه برای مواد غذایی

تولید شیشه عسل

بخش زیادی از ظروف شیشه ای جار (ظروف بسته بندی) مانند: مربا، ترشی، عسل در داخل کشور تولید می شوند و به طوری که می توان گفت ایران به خودکفایی در این مقوله رسیده است. این ظروف با تعداد خرید در حد بالا می تواند قیمت تمام شده محصول را خیلی کم کند.

لازم به ذکر است بدانید تمام ظروف مورد استفاده تولید کنندگان عسل مخصوص این ماده بوده و در کیفیت این محصول بسیار دقت به عمل آمده است.

ظروف مورد استفاده عسل خیلی بهتر است از جنس شیشه باشند زیرا این ماده از فرمولاسیون ویژه ای در تولید استفاده می شود زیرا جنس شیشه خاصیتی مجزا دارد که در مقابل دما و ضربه مقاوم می باشد.

ظروف شیشه ای مناسب برای موادغذایی همچون عسل، مربا و ترشی مطابق با استانداردها تولید می شود.

تولید شیشه عسل

 

ظروف شیشه بسته بندی عسل

از ظروف شیشه ای برای بسته بندی محصولات مواد غذایی در کل دنیا استفاده می شود ، از همین رو تولید کنندگان عسل برای سفارش ظروف شیشه بسته بندی به کارخانجات تولید ظروف شیشه ای عسل مراجعه می کنند. این ظروف براساس انواع مختلف سایز ،حجم و طرح بدنه دسته بندی شده تا سفارش دهنده به راحتی محصول مورد نظر خود را انتخاب کند.

قیمت شیشه های عسل با در نظر گرفتن اندازه ، حجم و طراحی بدنه شیشه متفاوت است و با در نظر گرفتن سه عاملی که شرح دادیم قیمت تغییر خواهد کرد.

ظروف شیشه بسته بندی عسل


خرید شیشه عسل ارزان قیمت

بسیار از تولید کنندگان عسل در کل دنیا برای بسته بندی محصولات خود از ظروف شیشه ای استفاده می کنند و برای فراهم کردن این ظروف به تولید کنندگان ظروف شیشه ای در سایزهای مختلف و تعداد بسیار زیاد سفارش عمده می دهند.

برای خرید شیشه عسل ارزان قیمت باید به اطلاعات و مشاوره با متخصصان استعلام قیمت باعث می شود تا از واسطه اقدام به خرید نمی کنیم که عامل گرانی وجود واسطه می باشد.

خریدار باید از طرق مختلف به کسب اطلاعات بپردازد و با مشاوره گرفتن از افراد متخصص و خبره قبل از خرید محصول مورد نظر خود را انتخاب کند.

خرید شیشه عسل ارزان قیمت


زیبایی ظروف شیشه ای عسل

یکی از عوامل موثر در جلب مشتری زیبایی است که باعث جذب مشتری نیز می شود و این موضوع در مورد شیشه بسته بندی عسل صدق می کند و امروزه تولید کنندگان ظروف شیشه ای با جذب کارشناسان و طراحان در این حوزه و استفاده از آن ها اقدام به تولید محصولاتی با زیبایی مثال زدنی و شمایلی جدید و امروزی باعث رونق زیادی در این زمینه شده اند.

زیبایی ظروف شیشه ای عسل

 

سفارش عمده ظروف شیشه ای بسته بندی

برای سفارش عمده ظروف شیشه ای عسل می توانید به نمایندگی ها فروش مراجعه کنید که در صورت پسندیدن طرح و سایزهای موجود اقدام به خرید کنند که در اینجا قیمت را برای شما توضیح ندادیم زیرا می توایند از ما بهترین قیمت ها را دریافت کنید ولی با شرایط این که کف سفارش را در نظر داشته باشید، کف سفارش هم فقط به اندازه یک پالت است زیرا برای جا به جایی و ارسال سهولت داشته باشد.

سفارش عمده ظروف شیشه ای بسته بندی

 

مراکز عرضه ظروف شیشه ای بسته بندی عسل

اکثر نمایندگی ها بزرگ عرضه شیشه مواد غذایی در پایتخت و مراکز استانهای صنعتی کشور هستند که می توان با مراجعه حضوری به توافق برای عقد قرار داد و مراحل بعدی البته این کالا همیشه به صورت عمده خرید فروش می شود زیرا خواستار اصلی این کالا کارخانه ها و تولید کنندگان مواد غذایی می باشند، که این قیمت ها به صورت عمده است و هر چه تعداد سفارش کالا بیشتر باشد قیمت تمام شده کمتر می شود.

مراکز عرضه ظروف شیشه ای بسته بندی عسل

 فروش اینترنتی ظروف شیشه بسته بندی عسل

برای اطلاع از نمونه ها و تولیدات جدید باید به اینترنت و فضای مجازی سر بزنید تا انواع مختلف شیشه ها را ببینید و از قیمت های جدید با خبر شوید و یا به نمایندگی های مجاز مراجعه کنید و کسب اطلاعات کنید . از مزایای خرید اینترنتی می توان به تنوع جنس ، صرفه جویی در وقت و پیدا کردن حداقل قیمت نیز اشاره کرد پس یکی از بهترین راه ها برای خرید این محصول خرید اینترنتی است.

فروش اینترنتی ظروف شیشه بسته بندی عسل

 

سفارش عمده به ما

برای سفارش ظروف شیشه ای می توانید اگر از ظرف مورد نظر عکس  دارید از طریق کانال های ارتباطی که در ادامه معرفی شده اند اقدام فرمایید. برای سفارش می توانید با سفارش ظرف مورد نظر و تعداد اقدام به سفارش کنید البته باید تعداد سفارش مورد نظر شما کف سفارش مورد تایی برای ما باشد که در جدول زیر تعداد در هر پالت مساوی با کف سفارش ما می باشد.

  • تبلیغات:
  1. قیمت هر متر مربع شیشه سکوریت 10 میل
  2. شیشه ساختمانی دست دوم زیبا ساده
  3. خرید عمده شیشه لمینت پنجره
  4. تولید انواع شیشه سکوریت لابی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما