بهترین شیشه 4 میل با کمترین قیمت

شیشه 4 میل بسیار پرکاربرد است که در اکثر فضاها استفاده می شود و به دلیل قیمت مناسب، وزن متناسب با ابعاد استاندارد و سهولت جابه جایی که همین خصوصیات باعث جذب مشتری بسیار زیادی شده است همینطور شیشه 4 میل در تولید آینه با ضخامت 4 میل استفاده می شود همین طوریکی دیگر از مصارف این محصول شیشه رفلکس 4 میل می باشد. شیشه 4 میل یکی محصولات پایه است که با تولید آن می توان محصولات دیگری را هم تولید کرد.

شیشه 4 میل

شیشه 4 میل انواع مختلفی دارد که در اینجا فقط به 2 مدل ساده و فلوت می پردازیم. شیشه ساده نسبت به شیشه فلوت از کیفیت کمتری برخوردار است، شیشه ساده نسبت به شیشه فلوت از شفافیت کمتری بهره می برد همچنین شیشه ساده در مقابل شیشه فلوت از جوش، حباب و کیفیتی کمتری دارد که بر همین مبنا شیشه ساده ارزان تر است.

کاربرد شیشه 4 میل در ساختمان  و گلخانه

شیشه 4 میل در گلخانه ها و ساختمان کاربردهای خواصی دارد. شیشه ها بر اساس ضخامت در مکان های مخصوص به خود قرار میگیرند از انواع پنجره های داخلی منازل و ادارت یا شیشه ویترین فروشگاه ها یا درهای شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد. هر شیشه براساس نیازها، ضخامت ودانش ساخت در مکان و زمان متفاوت بکار میرود و به همین دلیل ممکن است از شیشه 4 میل در هر نقطه از ساختمان که مقاومت شیشه ملاک نیست به کار برده شود مثل گلخانه ها که یکی از بیشترین مکان های مورد استفاده برای شیشه 4 میل است به دلیل عدم نیاز به مقاومت بالا….

محصولاتی که از شیشه 4 میل بدست می آید

شیشه 4 میل محصول اولیه  بسیاری از محصولات دیگر هم خانواده شیشه است که به اختصار بعضی از آنها ا معرفی خواهیم کرد.

نمونه هایی از این محصولات

  • شیشه رفلکس 4 میل
  • آینه با ضخامت شیشه 4 میل

شیشه 4 میل طی فرآیند های مختلف شیمیایی و فیزیکی که بر روی آن اعمال می شود محصول آینه با ضخامت شیشه 4 میل را تولید میکند. همین طوریکی دیگر از تولیدات این محصول شیشه رفلکس 4 میل می باشد و ….

فروش شیشه 4 میل به صورت عمده و جزیی

در شهر های مختلف علل خصوص کلان شهرها مراکزی وجود دارد که محصولات با کیفیت مختلف می توانید خریداری کنید و یا از نمایندگی ها اصلی محصول مورد نظر را خریداری کنید . امروزه به خاطر صرفه جویی در وقت خود و دیدن، ارزیابی محصولات بیشتر می توانید از طریق اینترنت و سایت های معتبر بهترین محصولات مورد نظر خود را پیدا و سفارش دهید.

 

  • تبلیغات:
  1. لیست شرکت های تولید کننده شیشه رفلکس در ایران
  2. قیمت خرید اینترنتی پنل شیشه دکوراتیو
  3. قیمت فروش شیشه تخت پنجره به صورت عمده
  4. شیشه سکوریت ضد حرارت سرقت خش

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما