قيمت شيشه 20 ميل | سفارش انواع آن به صورت مستقیم

لیست قیمت شیشه فلوت سفید

شیشه 20 میلی یکی از انواع ضخامت هایی است که در انواع صنایع شیشه سازی خصوصا شیشه سکوریت یا معروف به شیشه میرال دارای کاربردهای بیشتری میباشد. در کارخانه شیشه سکوریت سازی در ایران از انواع مواد اولیه درجه یک استفاده میشود تا بتوانند اجناسی با کیفیت تولید کنند که منجر به رضایت مشتریان گردد. بنابراین، طبق مواد اولیه ای که در کارخانه ها مورد استفاده قرار میگیرد قيمت شيشه 20ميل متغیر خواهد بود.

علاوه بر این نام برند تولیدی شیشه یکی دیگر از مواردی است که در قیمت آن تاثیر خواهد گذاشت و همچنین سفارش انواع آن به صورت مستقیم و بدون واسطه از خود کارخانه تولیدی نیز امکان پذیر میباشد. برای اطلاع از قیمت شیشه سکوریت میتوانید از طریق مراجعه به اینترنت و ارتباط گرفتن با نمایندگان فروش کارخانه های تولیدی، اقدام کنید.

قيمت شيشه 20 ميل | سفارش انواع آن به صورت مستقیم

موارد به کار گیری شیشه های 20 میل

موارد به کار گیری شیشه های 20 میلروزگاری آرزوی ایرانیان این بود که بتوانند شیشه هایی با ضخامت 2 میلی متر یا به بالا بسازند و این امر برایشان کمی غیر ممکن به نظر میرسید.
اما امروزه پس از مرارت های فراوان و تلاش بسیار موفق به این امر شدند که به راحتی میتوانند شیشه های 20 میلی را خلق کنند. ابعاد 20 میلی که در شیشه نشکن یا همان سکوریت موجود میباشد در شیشه دو جداره نیز دیده میشود اما این دو با یکدیگر تفاوت فاحشی دارند.

به طور اختصار از شیشه دوجداره در محیط و شهرهایی استفاده میشود که دارای آلودگی صوتی زیادی باشد زیرا قابلیت آن عایق بودن در برابر صدا میباشد اما شیشه سکوریت یا همان نشکن در موارد ساختمانی و درب ها قابل بهره برداری هستند.
در زیر 10 مورد از موارد به کارگیری شیشه های 20 میل را برایتان بیان کرده‌‌ایم:

 1. شیشه سکوریت
 2. شیشه رو میزی
 3. شیشه های لمینیت شده یا همان دو جداره
 4. کاربرد شیشه به عنوان پارتیشن
 5. محیط های پر رفت و آمد که خطر شکن شیشه در آن موج میخورد
 6. شیشه ضد گلوله
 7. کفپوش های شیشه ای
 8. قابل استفاده برای انواع میز های تمام شیشه ای
 9. در ساخت نرده شیشه ای و شیشه آکواریوم

انواع شیشه های 20 میل موجود در بازار

انواع شیشه های 20 میل موجود در بازاربسیاری از افراد در محیط هایی که خطر شکستن شیشه آنجا را تهدید میکنند همیشه نگران این موضوع هستند که نکند روزی این اتفاق بیفتد و جان خود و اطرافیانشان در خطر بیفتد. این یک موضوع بسیار ناراحت کننده و عذاب آور است که دائما این مشغله در ذهنشان وجود داشته باشد. اما اصلا جای نگرانی نیست.
با انتخاب شیشه های با ضخامت 20 میل در هر زمینه ای میتوانید به راحتی این موضوع ذهنی را حل و برطرف نمائید. همانطور که میدانید انواع شیشه های 20 میل موجود در بازار دارای کارآیی هایی بسیاری در موارد مختلف میباشد که تعدادی از آن در زیر آمده است:

 • شیشه فلوت 20 میل
 • شیشه های سکوریت 20 میلی
 • شیشه 20 میل سند بلاست
 • شیشه 20 میل چاپی
 • شیشه های حکاکی شده با ضخامت 20 میلی

سفارش مستقیم انواع شیشه از تولید کنندگان

سفارش مستقیم انواع شیشه از تولید کنندگانشیشه ها در کارخانه های تولیدی با انواع فرآیند ها و مواد اولیه گوناگونی ساخته و تولید میشوند. اما یکی از بهترین خط تولید های مربوط به این موضوع مربوط به کارخانه شیشه سلیمی در زنجان میباشد.
این کارخانه دارای ماشین آلات پیشرفته، کادر متخصص و تاییدیه های استاندارد بین المللی میباشد زیرا موفق به صادرات این نوع محصول نیز شده است.
اما باتوجه به اینها برای افراد مشکل است که بتوانند به یکسری از فروشندگان و مراکز فروش اعتماد کنند که در این زمینه حق با آنهاست زیرا شیشه یکی از حساسترین مواردی است که در یک مجموعه استفاده میشود به همین دلیل در انتخاب آن باید دقت شود.

برای اینکه خاطر افراد آسوده باشد راه بهتری برای خرید این محصول وجود دارد. شما میتوانید از طریق سفارش مستقیم انواع شیشه از تولید کنندگان، خریدی بدون واسطه، آسانتر، ارزانتر و پر از حس اطمینان را تجربه کنید.

قیمت به روز انواع شیشه

قیمت به روز انواع شیشه شیشه ها انواع مختلفی دارند که هر یک در جای خود کارآیی فراوانی خواهند داشت. یکی از ابزار مصرفی ضروری و غیر قابل گریز از خرید این کالا میباشد.
اما یکی از پرکابردترین نوع شیشه، سکوریت سفید میباشد.
قیمت به روز انواع شیشه خصوصا قیمت شیشه سکوریت سفیددائما دستخوش تغییرات ارزی میباشد. در تولید این نوع محصولات مواد اولیه بسیار ضروری بکار میرود که برخی از آنهارا ناگزیر به وارد کردن هستیم. به همین علت است که این نوع کالاها قیمت با ثباتی ندارند.

اما از طریق خرید اینترنتی و مراجعه به سایت میتوانید قیمت های آنلاین را مشاهده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما