مشاوره و سفارش : خلیل ناصری نسب

شیشه خودرو

شیشه خودرو امروزه جزو شیشه های پر مصرف می باشد که نیاز به آشنایی بیشتر دارد، در ایران به دلیل مسایل مختلف اهم از تحریم، واردات گران قطعات خودرو و کم شدن ارزش پول ملی باعث شده است تا بعضی از تولید کنندگان شروع به نو آوری و ایده پردازی های جدیدی بکنند. یکی از این ایده های تولید شیشه ماشین های کلاسیک، وارداتی، لوکس و خودروهای قابل عبور در منطقه های آزاد می باشد که این امر به نوبه خود جزو کارهای خیلی خاص و جدید به شمار می آید که از طرفی باعث جذب سرمایه داخل می شود.

شیشه رفلکس

در بین کالای مصرفی برای ساخت و ساز ساختمان می توان به شیشه رفلکس اشاره کرد. شیشه رفلکس از مکانیزم جدایی برای تولید برخوردار است که برای توضیح آن باید وارد مبحث تخصصی شد که در این مقاله نمی گنجد.یکی از معیار های بخصوص شیشه رفلکس نداشتن دید در شب می باشد، ولی این مزیت در شب برعکس عمل می کند و باعث دید از بیرون به داخل می شود. شیشه رفلکس یکی از پر کاربردترین شیشه های مصرفی حال حاضر می باشد. این کالا در چند رنگ تولید می شود و در اندازه های جام و قواره به بازار عرضه می شود. این محصول در ضخامت های 4، 5، 6 میل تولید می شود.

شیشه ترشی

آغاز فصل پاییز و ترشی برای زمستان که امری مرسوم در بین خانواده های ایرانی است و حتی کار به جایی کشیده که یکی از محصولاتی است که کارخانه تولید کننده دارد و کارگاه های زیاد صنعتی و خانگی هم در این زمینه فعالیت دارند و یکی از موادغذایی مهم در خاورمیانه و در حال پیشرفت و همه گیر شدن در کل کشورهای دنیا می باشد. یکی از بهترین ظروف برای بسته بندی ترشیجات و شوریجات ظروف شیشه ای هستند که در ادامه برای شما شرح می دهیم علل بخصوص بودن ظروف شیشه برای بسته بندی مواد غذایی چه می باشد.

درباره ما :

گروه بازرگانی آی شیشه ، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع شیشه آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.